Menu:

 • Nářezové centrum

  Řezání provádíme na stroji značky HOMAG. Optimalizaci, umístění dílců do plochy s ohledem na úsporu materiálu a času, zajišťuje nejnovější program CUT Rite V10.

  Zjistit více

 • Kuchyňské linky na zakázku

  Zakázková výroba kuchyní je součástí našich služeb.

  Zjistit více

PAVEL ROZČINSKÝ, KPP - truhlářství
zakázková dřevovýroba

Firma Pavel Rozčinský, KPP - truhlářství a zakázková dřevovýroba byla založena v roce 1993.

 • Vyrábíme zakázkový nábytek a kuchyně všeho druhu z laminovaných materiálů, dýhovaných materiálů, z masivů, zejména smrku, borovice, modřínu, dubu, buku, olše, jasanu a javoru. Nábytek lze vyrobit podle našich návrhů s využitím projektanta a architekta nebo dle dodaného projektu od zákazníka. Veškeré zpracování kalkulací je zdarma.
 • Vyrábíme kompletní interiéry pro banky, školy, internáty, hotely, restaurace, kostely, kanceláře apod. Dodáváme koberce, sedací nábytek, sklo, kování a další doplňky.
 • Vyrobíme stavebně truhlářské výrobky typové a zejména atypické, jako jsou okna, dveře interiérové i vchodové, vrata, výkladce, prosklené stěny, schody, schodiště, portály, podlahy, obklady stěn apod. Používáme materiál dýhovaný nebo masiv s povrchovou úpravou rakouských nátěrových hmot ADLER dle vzorníků, včetně kování, které si lze vybrat z katalogů. Na přání zákazníka provádíme zasklení a to bezpečnostními a izolačními skly dle vlastního výběru. Zabýváme se výrobou nášlapů a schodů různých typů a tvarů, ke kterým dodáváme i soustružené prvky a madla. Veškeré naše výrobky dodáváme včetně montáže.
 • Realizujeme výstavní expozice a stánky pro kongresy, výstavy, veletrhy a další příležitosti na klíč, a to nejen po celé ČR, ale i po celém světě. Máme dlouholeté zkušenosti s navrhováním a realizací stánků.
 • Prodáváme vysušené řezivo a hoblované hranoly ze zásob i na objednávku a to:
  SM, BO, MD, JS, JV, OL, DB, BK.
 • U všech výrobků zajišťujeme záruční i pozáruční servis

KONTAKTUJTE NÁS


 
Provozovna Čebín
ico-point.png   664 23 ČEBÍN - horní areál ZD
ico-phone.png   +420 601 366 686
Sídlo kanceláře
ico-point.png   Na Královkách 895, Kuřim
ico-phone.png   +420 602 710 942