Menu:

 • Nářezové centrum

  Řezání provádíme na stroji značky HOMAG. Optimalizaci, umístění dílců do plochy s ohledem na úsporu materiálu a času, zajišťuje nejnovější program CUT Rite V10.

  Zjistit více

 • Kuchyňské linky na zakázku

  Zakázková výroba kuchyní je součástí našich služeb.

  Zjistit více

 • POSTELE

  Vyrábíme postele převážně z masivního dřeva, nebo z lamina. Manželské postele, jednolůžkové i dětské postele. Lze vyrobit i jakékoli jiné řešení, například patrové postele.

  Zjistit více

 • EXPOZICE A STÁNKY

  Vaši stavbu expozic a stánků pro výstavy a veletrhy zrealizujeme dle vašich požadavků nejen u nás, ale i v zahraničí. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru.

  Zjistit více

Prodej sušeného řeziva

 • SLEVA 500 Kč bez DPH NA ŘEZIVO při odběru nad 1m³

 • Na provozovně v Čebíně držíme na stavu širokou zásobu řeziva evropských dřevin. Z listnatých Buk bílý a pařený, Dub, Jasan, Javor, Olše, z jehličnatých pak Smrk, Borovice, Modřín.

Použití sušeného řeziva

 • Truhlářské řezivo je základní surovinou pro výrobu spárovky, která se dále používá k výrobě nábytku z masivu, jako jsou např. skříně, stoly, židle, postele, dveře, oknaschody… atd. Nejčastěji jsou užívány dřeviny: borovice, smrk, modřín, dub, buk, buk pařený, jasan, javor, olše. Dbáme na vysokou kvalitu sušení a neděláme rozdíly mezi řezivem, které prodáváme a které se vybírá do naší výroby. Truhlářské řezivo musí být vysušené na 8 - 10% vlhkosti, což zaručuje, že se řezivo nekroutí a dále výrazně nesesychá a hlavně neničí další práci, kterou jako truhláři do výrobku vkládáme.

Odborné poradenství při prodeji truhlářského řeziva

 • Odborný specialista na truhlářské řezivo vždy kvalifikovaně poradí a pečlivě s Vámi vybere optimální typ truhlářského řeziva, dle Vaší potřeby pro danou zakázku. V případě potřeby je možné si pro složitější výběr přizvat z truhlářského provozu (který je vedle skladu) vyučeného stolaře z dlouholetou praxí a zkušeností.

Doprava

 • Vybrané truhlářské řezivo lze na přání dopravit na požadované místo naší dopravou (přívěsný vozík, dodávka, nákladní auto). Přívěsný vozík si u nás můžete také zapůjčit v naší půjčovně přívěsných vozíků.

Ceník sušeného řeziva

Průběžně aktualizovaný ceník sušeného řeziva, které můžete zakoupit na provozovně v Čebíně, naleznete zde:

CENÍK PDFKONTAKTUJTE NÁS

form.jpg

Provozovna Čebín
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 601 366 686
Sídlo kanceláře
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 602 710 942